NM4 Vultus
Custom, NM4, Studio, Matt Ballistic Black Metallic, Side

Strona w budowie

Honda NM4 Vultus

Uwolnić marzenia.

Hondę od zawsze wyróżniały innowacyjne rozwiązania. To właśnie one zrodziły pragnienie stworzenia maszyny, która wyznaczyłaby nowe standardy zarówno pod względem wrażeń z jazdy, jak i stylu.

Inspiracja...

...Tokyo styl.

Nowa Honda NM4 Vultus zaprojektowana została przez zespół młodych inżynierów, którzy otrzymali wolna rękę i pełne zaufanie od Hondy. Pierwszą inspiracją dla nich były futurystyczne motocykle z japońskich filmów anime* i manga, znanych jako „Japanimation", niezwykle popularnych w Japoniii i uwielbianych przez ludzi na całym świecie. Kolejnym kluczowym czynnikiem była chęć stworzenia maszyny wykraczającej poza normy tradycyjnej motocyklowej stylistyki i dotarcia do grupy odbiorców poszukujących oryginalności.

Tourer, CTX700, Location, Dynamic, Darkness Black Metallic, Side

Sylwetka

NM4 Vultus w stylu nisko i długo, z siedzeniem na wysokości 650 mm, imponuje również swoją szerokością - 810 mm i 933 z lusterkami, a inspiracja mangą i anime jest widoczna w każdym niemal detalu. Szczególnie kiedy spojrzy się na szeroką i wyrazistą przednią owiewkę, która od razu rzuca się w oczy. Tuż za nią kierowca otulony jest przez maszynę niczym pilot w kokpicie myśliwca.

Honda, NM4, Location, Static, Matt Ballistic Black Metallic
Custom, NM4, Studio, Location, Static, front