Promocje

Lato z Hondą

Najtańsze 90 KM na rynku. Promocja dotyczy modeli CBR650F i CB650F.

Klasa Super Sport lub Street

Niezależnie którą opcję wybierzesz, otrzymasz maszynę z silnikiem o pojemności 650 cm3, która naprawdę robi wrażenie.

Motocykl Honda CBR650F – widok z boku. CBR650F Motocykl klasy średniej w stylu Super Sport o zgrabnym aerodynamicznym kształcie i specjalnie zaprojektowanych kanałach dolotowych powietrza. Pod spodem znajduje się czterocylindrowy rzędowy silnik DOHC o pojemności 649 cm3 i nowa 6-biegowa skrzynia biegów z krótkimi przełożeniami. W skład wyposażenia wchodzi oświetlenie LED, dwuobwodowy układ ABS i teleskopowy widelec SDBV o skoku 41 mm. (Masa własna 213kg)
Motocykl Honda CB650F – widok z boku. CB650F Motocykl klasy średniej w stylu Naked Street (masa własna 208 kg) z czterocylindrowym rzędowym silnikiem DOHC o pojemności 649 cm3, nową 6-biegową skrzynią biegów z krótkimi przełożeniami, światłami LED, dwuobwodowym układem ABS i teleskopowym widelcem SDBV o skoku 41 mm.

Obejrzyj model CB650F

CBR650F ABS 2017

Nowa Honda czeka na Ciebie!

Wybierz najlepszą opcję sfinansowania Twojego nowego motocykla dzięki ofercie Honda Financal Services.

Minimum formalności, uproszczone procedury, szybka decyzja.

  • Promocja "Lato z Hondą. Najtańsze 90 KM na rynku": 34 300 zł*
  • Cena: 36 300 zł
CBR650F

CBR650F ABS 2016

Nowa Honda czeka na Ciebie! Skorzystaj z oferty MotoRata 3x30 w Honda Finance. Atrakcyjne finansowanie przez 3 lata z uproszczoną procedurą i bez zaświadczeń o zarobkach.

  • PROMOCJA "LATO Z HONDĄ. NAJTAŃSZE 90 KM NA RYNKU": 31 100 zł*
  • Cena: 36 300 zł

Styl Super Sport

Ten motocykl klasy średniej jest spragniony mocnych doznań.

Jedno krótkie spojrzenie zdradza jego zwrotny i szybki charakter — od reflektora aż po światła tylne. Motocykl CBR650F nie ukrywa swojej żądnej wrażeń natury, dzięki czemu przyjemność z jazdy zwiększa się do niespotykanego nigdy wcześniej poziomu. Zapewnia wysoki komfort jazdy codziennej, a w razie potrzeby może szybko wkręcić się na najwyższe obroty, aby zaspokoić nieodpartą potrzebę jazdy po bezkresnych, pustych drogach.

Zbliżenie na zegary Hondy CBR650F.
Zbliżenie tylnych świateł modelu Honda CBR650F — widok trzy/czwarte z tyłu.
Zdjęcie z boku przedstawiające kierowcę na Hondzie CBR650F w tunelu.
Zbliżenie logo Honda CBR650F.

CB650F ABS 2017

Nowa Honda czeka na Ciebie!

Wybierz najlepszą opcję sfinansowania Twojego nowego motocykla dzięki ofercie Honda Financal Services.

Minimum formalności, uproszczone procedury, szybka decyzja.

  • PROMOCJA "LATO Z HONDĄ. NAJTAŃSZE 90 KM NA RYNKU": 31 100 zł*
  • Cena: 33 100 zł

CB650F ABS 2016

Nowa Honda czeka na Ciebie! Skorzystaj z oferty MotoRata 3x30 w Honda Finance. Atrakcyjne finansowanie przez 3 lata z uproszczoną procedurą i bez zaświadczeń o zarobkach.

  • PROMOCJA "LATO Z HONDĄ. NAJTAŃSZE 90 KM NA RYNKU": 28 500 zł*
  • Cena: 33 100 zł*

Niepowtarzalna stylistyka

Ten motocykl dysponuje ogromną mocą.

Model CB650F to połączenie doskonałych osiągów, przyspieszenia i właściwości jezdnych, dzięki którym nie przestaniesz się uśmiechać. Wygląd robi niezapomniane wrażenie: dominują rury wydechowe poprowadzone w dół, w górę i obiegające czterocylindrowy silnik, przez które wydobywa się głęboki pomruk. Kwintesencja Hondy.

Zbliżenie na logo motocykla Honda CB650F
Zbliżenie modelu Honda CB650F — widok trzy/czwarte z tyłu, przedstawiający tylne światła.
Widok przedstawiający motocykl Honda CB650F zaparkowany w ciemności
Zbliżenie na tarczę hamulcową motocykla Honda CB650F.

*

Honda Motor Europe Limited (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych podanych w niniejszym cenniku. Zmiany mogą dotyczyć wszelkich zawartych w nim informacji, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów. Ceny zostały zróżnicowane ze względu na terminy dostaw. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zawarte w niniejszym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1) § 1 pkt 2 oraz § 2 Kodeksu cywilnego jak również nie stanowią określenia celu, o którym mowa w 556(1) § 1 pkt 3 Kodeksu cywilnego. . Cena, wyposażenie i specyfikacja pojazdu stają się wiążące w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo zgodności. Podane w cenniku informacje na temat gwarancji pojazdu nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostaje udzielona w momencie zakupu pojazdu, a jej warunki zostają określone w odrębnym dokumencie gwarancyjnym.