CBR650R - CBR500R - CB650R Neo Sports Café - CB500F - CB500X

POZNAJ NASZ NAJNOWSZY ASORTYMENT

Przewiń

CB650R Neo Sports Café

Elegancki miejski wygląd pasujący do nowoczesnego stylu życia.

Wystarczy, że spojrzysz na model CB650R Neo Sports Café, a wyzwolisz przypływ adrenaliny. Ogarnie Cię pragnienie emocji. Poczujesz ekscytację. To motocykl, który budzi emocje i inspiruje do osiągania granic możliwości. Bezbłędny projekt i imponujące wyposażenie obejmują: kompaktową i minimalistyczną stylistykę retro Neo Sports Café, pełne oświetlenie LED, uzależniającą moc czterocylindrowego silnika oraz podwozie przystosowane do szybkiej jazdy. Wybierz się na przejażdżkę CB650R już dziś, aby doświadczyć idealnej kombinacji mocy, stylu i wydajności.

Motocyklista jadący na CB650R Neo Sports Café nocą.

CBR650R

Poczuj prędkość na torze wyścigowym.

Silnik daje przejmujący dźwięk, kiedy suniesz po trasie, wchodząc w zakręty i składając się do manewrów. Niezależnie od tego, czy przemierzasz ulice miasta, czy mkniesz po torze wyścigowym, model CBR650R zapewni Ci niezwykłe wrażenia. Czterocylindrowy silnik dostarcza intensywnej mocy, a podwozie przystosowane do szybkiej jazdy pomaga utrzymać kontrolę. System kontroli momentu obrotowego Honda Selectable Torque Control utrzymuje przyczepność tylnego koła w celu zwiększenia stabilności, a widelce Showa SFF USD zapewniają doskonałą reakcję zawieszenia. Nowoczesne pełne oświetlenie LED oraz cyfrowy wyświetlacz LCD sprawiają, że sportowa sylwetka motocykla jest jeszcze bardziej pociągająca. To motocykl stworzony do rywalizacji, a Ty ją uwielbiasz. Spraw, by każda wyprawa była wyjątkowa z CBR650R.

CBR650R z motocyklistą, zaparkowany na torze wyścigowym.

CBR500R

Codzienny styl wyścigowy.

Jeśli pasjonują Cię wyścigi, wiesz, że nic nie równa się ekscytacji obecnej na torze wyścigowym. Prawo jazdy kategorii A2 i motocykl CBR500R, o agresywnej stylistyce, z potężnym, dwucylindrowym rzędowym silnikiem oraz sprzęgłem antyhoppingowym, to wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć prawdziwe emocje. Ten motocykl, zainspirowany modelem CBR1000RR Fireblade, ma wyścigowy rodowód. Manewrowość przy wysokiej prędkości została zoptymalizowana, a tłumik zaprojektowano tak, aby wydawał ekscytujący dźwięk. Pełne oświetlenie LED daje doskonałą widoczność, a przejrzysty, kontrastowy wyświetlacz LCD sprawia, że sprawdzenie statystyk w trakcie jazdy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Żyj szybko z CBR500R.

CBR500R, zdjęcie motocykla i motocyklisty na torze wyścigowym.

CB500X

Motocykl do jazdy miejskiej.

Poznaj miasto jak nigdy przedtem. Model CB500X ma moc i zwinność, które pozwolą Ci przenieść swoją ekscytację do betonowej dżungli. Kompaktowa forma typu crossover łączy solidną konstrukcję z agresywnym wyglądem, dając motocykl, który spisuje się idealnie zarówno w terenie, jak i w mieście. Dwucylindrowy rzędowy silnik oraz sprzęgło antyhoppingowe dają łatwą do zarządzania moc, która Cię nie zawiedzie, a podwozie gotowe na różne style jazdy zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Pełne oświetlenie LED i nowy wyświetlacz LCD udoskonalają nowoczesny wygląd motocykla. Przygoda czeka. Poznaj miasto na nowo już dziś, jadąc CB500X.

CB500X z motocyklistą, zaparkowany wśród gór.

CB500F

Moc w czystej postaci.

Ostry, świeży, estetyczny, wydajny, kompaktowy design; styl ulicznego wojownika – CB500F to roadster o nowoczesnym wyglądzie. Minimalistyczny, elegancki projekt eksponuje rzędowy dwucylindrowy silnik. Pełne oświetlenie LED i wyświetlacz LCD udoskonalają nowoczesny wygląd. Tłumik zaprojektowano tak, aby wydawał wyraźny, ekscytujący dźwięk. Ten motocykl ma wszystko, czego potrzebujesz i nie ma niczego, co mogłoby Cię spowolnić. To będzie prawdziwy klasyk. Ciesz się czystą motocyklową przyjemnością dzięki modelowi CB500F.

CB500F, zdjęcie motocykla i motocyklisty na torze wyścigowym.